O nás

Vše to začalo v roce 2016, kdy jsme se díky absolvování kurzu včelaření na střední škole nadchly do nápadu udělat si i své, a tak jsme si pořídili čtyři včelstva a rozjeli jsme to. Postupem času z toho bylo deset, dvacet, sto a více včelstev, které nás přinášejí každodenní radost, ale i starost, protože jde o živé bytosti, kterým musíte věnovat svůj čas, lásku a důvěru. Nyní máme čtyři stanoviště, které plánujeme i nadále rozšiřovat společně s našimi produkty, které po vás chystáme. Tak zůstaňte s námi!

Včelařství

Včelaření se věnujeme od roku 2016 a to hlavně v Plzeňském kraji. Nabízíme Vám různorodé produkty z oblasti včelaření, a to především náš kvalitní med, který si nemůžete nechat ujít.

Kvalita

Na kvalitě našich produktů si zakládáme a snažíme se, aby jste byli co nejvíce spokojeni. Kvalitní produkty jsou pro nás základní jednotkou pro úspěch a budování naší společnosti.

Vstřícnost

Jsme ochotni Vám zodpovědět každý dotaz, který budete mít na mysli. Naše příspěvky na sociálních sítích děláme právě proto, abychom zodpověděli a vysvětlili co nejvíce dotazů a nejasností v oblasti včelaření a výroby našich produktů. Pokud Vás ale bude trápit něco, co nikde nezmiňujeme, neváhejte se na nás obrátit.